| anonim_4396 a întrebat:

Ce credeti voi despre >dragoste?:

Răspuns Câştigător
| Queensway a răspuns:

Este un sentiment unic.Nu simti asa ceva oricand, oriunde.Dragostea este o atractie pentru o persoana. Fara dragoste esti un nimeni raised eyebrows. Atunci cand apare te simti ca in al 9-lea cer. Asta este parerea mea happy :*

1 răspuns:
| mgtow a răspuns:

Dragostea e: sentiment de afecțiune pentru cineva sau ceva; spec. sentiment de afecțiune față de o persoană de sex opus. Dar eu opinez ca e ceva care nu mai are farmec in ziua de azi, prea multe curve sunt afara, ce rost are sa mai ai relatie stabila daca in cativa ani sau luni se destrama si suferi? Mai bine singur/a.