| ßia a întrebat:

Voi credeti in dragoste?

Răspuns Câştigător
| VIRU a răspuns:

Da pentru ca te-am cunoscut pe tine puppy dog eyes

10 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Eu cred in dragostea pentru aceasta meserie: http://www.youtube.com/watch?v=CG7HwDrrGqE in rest nu.

| LaLaLaLoveAlex a răspuns:

Dragostea nu se caractereizeaza, ea se simte si se traieste! Motivele mele personale pentru care cred in dragoste, cred in farmecul, curiozitatea si spontainitatea iluzoriului "te iubesc"…atata timp cat zi de zi, vad si iau parte la intamplari si lucruri neintelese. In dragoste, fiecare barbat, fiecare femeie cauta de preferinta ceea ce are deja in el, fara sa constientizeze ca isi cauta si urmareste umbra sa. Exista si dragoste la prima vedere, la prima intalnire insa de foarte multe ori faptul ca placi foarte mult pe cineva este confundat cu aceasta dragoste. Oricum sa suferi din dragoste este un chin!

| liz23 a răspuns:

Cred,dar e ca la loto e posibil sa joci toata viata si sa nu dai de acea persoana, totusi eu zic ca isi merita cautarea.

| SchiZz20CMrecords a răspuns:

Nu se merita.

| Ana94 a răspuns:

Dacă între parteneri sunt sentimente sincere şi reciproce da, cred, deşi eu la capitolul dragoste am fost mai mult ghinionistă.

| DeeaDeeutza a răspuns:

Buna! Se spune ca nu exista dragoste smug Doar sentiment de atasare. Orcum sunt multe feluri de dragoste uite trei- dragostea reala -dragostea sincera-dragostea profitoare

| seen a răspuns:

In dragostea de sine insumi da
In dragoste ce implica sex nici gand asa ceva obtin fara sa ma indragostesc trebuie sa dispun de 25 lire(uk) 50 100 lei (ro)

Ps dragostea e preludiul unei partide de amor( sex) pe bancheta din spate

| atentat a răspuns:

Si dragostea e ca si o roata tot se invarte

| MihaiClaudiuBragadiru a răspuns:

Yes,we belive.laughing

| HappyWoLF a răspuns:

Nu, mi se pare o prostie

eu am 12 ani si am si am incercat de multe ori dar m-am facut de rasu scolii, da ma rog am si alte lucruri de facut in viata big grin