| alice_5598 a întrebat:

Ce este mai "bun"(adica ce este mai bine sa mananc)dintre o ciocolata si un pachet de biscuiti cu crema?

5 răspunsuri:
| darkeyes a răspuns:

Ciocolata.Depinde de ce iti place.Indicat ar fi sa nu mananci niciuna dintre ele pentru ca ingrasa laughing. Dar na... suntem oameni nu? Cateodata mai trebuie sa ne rasfatam si noi cu o ciocolata sau cu niste biscuiti deliciosi cu crema

| fabiola a răspuns:

Ciocalata, preferabil cea neagra si nu in cantitati mari!

| Roxx_2428 a răspuns:

Ce iti place mai mult.

fundita?

| Ralucutsa a răspuns:

Nici una, nici alta.
Mai bine o portie sanatoasa de legume si fructewinking

| Loreen a răspuns:

Depinde la ce te referi...la nr de kalorii sau care este mai "sanatos"? ca kalorii, biscuitii au mai multe, iar ca fiind " sanatos " ciocolata este mai buna happy