| anonim_4396 a întrebat:

Ce faceti cand suneti tristi? Eu sunt foarte trista deoarece am primit o veste proasta in seara asta si nu stiu ce sa mai fac, cum sa trec peste sad

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Plang si scriu poezii printre lacrimi.

| zTonia a răspuns:

Eu imi pun muzica lenta la casti si dau foarte tare astfel incat sa nu imi pot auzi gandurile ci doar sa cant si eu dupa ea. Alt lucru pe care il fac: incep sa imi scriu problema in jurnal sau daca vrei pe o foaie ca sa intelegi mai bine ce se intampla sau daca poti si cum sa o rezolvi si poate pana la urma incepi sa accepti ideea. Apoi poti rupe foaia. Pe mine ma ajuta intr-un fel.

| deeah2elen a răspuns:

Canalizeaza-ti atentia spre altceva si asculta muzica de relaxare.

| Steffani a răspuns:

Eu cand sunt trista ascult muzica, vad un film, vorbesc cu prietenii