| naviDIabLO a întrebat:

Ce faceti de obicei intre orele :22-23, 00-01? Am nevoie de raspunsuri serioase

7 răspunsuri:
| Ramonaaaa a răspuns:

Sincera sa fiu, stau la pc big grin.

| MihaiN1 a răspuns:

Somn

| maryngeorge a răspuns:

Sincer daca nu sunt obosit vb cu prieteni daca nu ma culcwinking sau ma distrez, mai rarbig grin

| alice014 a răspuns:

Sincera sa fiu, daca e ma uit la CSI New York pe PROtv sau citesc, sau scriu in caietul plin de tampenii planuit pentru vara asta, dupa aia dorm laughing.

| Paul_5456 a răspuns:

Dupa poza ta de user si dupa intrebare, pun pariu ca esti terminator 5, ca na, cum ai venit pe pamant pentur prima data, nu sti ce sa faci, uite de exemplu, Smalville pe la orele alea, incerca sa doarma in cada, daca nu sti cum sa dormi, intreaba.l pe Nick Stahl, mie de exemplu, cateodata la orele alea, imi place sa ma pis de la etaju 4 de unde stau, pe balcon pana la "bagabontii" de la scara... Cei 7 pitici la ora aia au vise erotice cu Alba ca Zapada, Batman incepe schimbu´ 3, la ora aia mai incep si Gemenii Cramp parca, sunt multe exemple...

| MrSpooky a răspuns:

Daca nu is la disco
stau pe mess si ascult muzica

| Laalaa_9364 a răspuns:

Pai de obicei stau la pc,pe mess`, pe net, iar daca nu fac asta ma distrez happy. Tu? :d