| 1People a întrebat:

Ce faci sa adormi cand nu ai somn? voi ce faceti?big grin raspunsuri serioase!

Răspuns Câştigător
| AlinaaAli a răspuns:

Cat m-am chinuit eu cu somnul! pff
bea un ceai de tei sau citeste o carte! daca nici asa nu merge, bea un mydocalm!
la mine au functionat toatewinking

5 răspunsuri:
| AlinaaAli a răspuns:

E buna si faza cu telefonul!
am un joc pe telefon la care nu am reusit sa rtrec de un nivel si seara cand ma pun in pat iau jocul de la inceput si in 10 minute deja ma plictisesc si incep sa casclaughing

| ZaineaM a răspuns:

Laba. multa laba. pana obosesti si adormi. fara caterinca acum. ma joc pe telefon pana imi obosesc ochii si adorm cu telefonul in mana.

| Roxetteeeeeeeeee a răspuns:

Hei! Sincer acum fara nici o gluma eu ca sa adorm[daca nu am somn]cand cantecelul ala un elefant se legana.si il cant pana ma ia somnul. Incearca si ai sa vezi ca da roade. Deci funditszalove strucklove struck?

| ByBogdy37 a răspuns:

Este simplu eu cand vreau sa dorm si nu pot. ma gandesc la ce am de invatat sau ca trebuie sa invat. sau cand ma pun parintii sa invat atunci as dormi.

| boxasparta0 a răspuns:

Pai sa-ti spun sincer, eu cand nu pot sa dorm ma duc la frigider sa iau niste ustari si niste suc si apoi ma pun la laptop si ma joc pana dimineata.Asta daca nu adorm pe scaun happy La mine mere, multa bafta!