| AvalohAlyn a întrebat:

Ce facultate doriti sa urmati?

10 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Dacă aș putea să dau anii înapoi, nu aș urma școli superioare!
Pa, pa.

| AvalohAlyn explică (pentru Legiuitoarea):

Consideri ca ai facut facultate degeaba?

| Legiuitoarea a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Bună din nou.
Da, pentru am pierdut anii din viață fără să ajung acolo unde trebuia să ajung. A avut grijă societatea să-mi dea și multe șuturi!
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu nu vreau facultate chiar daca ma duce capul de una big grin whistling

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Vrei postliceala?

| anonim_4396 a răspuns (pentru AvalohAlyn):

Pai nici asta bro, as vrea ceva cursuri, fiecare cu viata lui prietenas, situatia ta nu e ca si a mea, eu ma descurc farawinking oricum nu recomand sincer, cel putin in tarile slab dezvoltate cum e Romania

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Parca aveai 20 de ani.

| AvalohAlyn explică (pentru anonim_4396):

Da,am.Dar am pierdut niste ani d-p-d-v medical.

| jrockfreak a răspuns:

Japoneză-chineză. Sau japoneză-coreană. Prind o bursă, văd cum e pe acolo și bye-bye pentru o perioadă luuungă de vreme. happy

| miuuuuxd a răspuns:

Eu vreau medicina.e una din singurele facultăți pe care daca o termini nu ai șanse sa nu ai loc de munca.