| YouAreTheBest a întrebat:

Ce filme v-au facut să plingeţi? Ce filme v-au lăsat pe gînduri? Ce filme v-au schimbat viaţa?

8 răspunsuri:
| Rayyy a răspuns:

Bună,
Am plâns la "The Lovely Bones", "Titanic" şi "The Green Mile". M-au lăsat pe gânduri "500 Days of Summer" şi "Shutter Island". Deocamdată, niciun film nu mi-a schimbat viaţa.

| LifeFail a răspuns:

Bună.
The Shawshank Redemption,care este un film uluitor, excepţional. Povestea este genială, iar distribuţia.mai bine de atât nu cred că se putea. Este emoţionant, redând nedreptatea petrecută pretutindeni. Un film ce trebuie văzut măcar odată, dar te asigur că odată văzut, îţi vei dori să îl revezi din nou şi din nou.
http://www.cinemarx.ro/......-1702.html
Baftă!

| Jigsaw a răspuns:

Terminator 2 m-a facut sa plang.

| ZumZz a răspuns:

Am plans la filmul : Hachiko a dog's story, si The last song mi-a schimbat intr-un fel viatawinking

| OnixXdd a răspuns:

Când am văzut Titanic am plâns vreo 3 ore laughing
Am văzut "The Parent Trap" şi m-am gândit la ce i-aş putea face tatălui meu vitreg. încă mă mai gândesc.
Am văzut un film cu un câine care la final moare. Pentru a-l vedea până la sfârşit am întârziat la şcoală laughing Mi-a schimbat viaţa absenţa aia rolling on the floor

| AFR81 a răspuns:

Hai ma sa fim seriosilaughing.Cum poate un film sa-ti schimbe viata?

| CinevaDiferitDePersoanaTa a răspuns:

Filmul intitulat "Leon" m-a ''mişcat" profund.

Uite un mic filmulţ cu secvenţe din film: http://www.youtube.com/watch?v=locIxsfpgp4

O zi cât mai plăcută în continuare. ^^

| CookieXDede a răspuns:

1. Patimile lui Iisus (Aveam 9 ani). 2. Another Cinderella Story (Cu Selena Gomez) 3. Hehe, comediile in general.