| dedfgv a întrebat:

Ce fond de ten de la avon este bun pentru tenul gras dar si pentru a acoperii roseata si cosurile...nu mai dati rasp de genu:"cosurile mai bine nu le acoperi si le tratezi"limitativa la ce vam intrebat daca puteti sa raspundeti

2 răspunsuri:
| andreeutzaa a răspuns:

Eu folosesc fondul de ten avon-calming effectshappy trebuie sa zic ca este foarte bun si acopera tothappy

| Girl a răspuns:

Pai cek mai bun fond de ten este:Fondul de ten lichid ideal Shade
este un picut mai scump, dar campania 7 este la reducere [pag 30], sau mai este bun si fondul de ten calmant[pag 13]...Iti spun asta pentru ca sunt coordonatoare AVON si cunosc foarte bine produsele:*