| Nocturne0 a întrebat:

Ce inseamna ca o fata e pe stop?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Cand auzi ca o fata este pe stop inseamna ca i-a venit ciclu, adica are ciclu in ziua respectivahappy. Se mai poate intalnii si sub numele de "te-a vizitat scufita rosie" nu stiu cat de des e folosit dar in caz de auzii sa stiihee hee. O zi buna!happy

5 răspunsuri:
| Aηηy a răspuns:

O faat e pe stop atunci cand are ciclu.
Pa.Pa happy

| buterfly a răspuns:

Pai inseamna ca e la ciclu... Poate mai auzi si : ca are musafiri nepoftiti sau scufita rosie etc tot aia inseamna!happy

| Byuska a răspuns:

Cand o fata ai pe stop inseamna ca i-a venit ciclu iar cand nu ai vine ciclu asta ce se intampla la vreo 55-60 de ani se numeste menopauza.nu stiu cati ani ai si nici nu stiu de ce ti-am raspunslaughinglaughing daca vrei sa stii mai multe mai citeste pe net si chestile astea femeiestihee hee

| Levana a răspuns:

A dat armata roşie peste ea.

| DarkBlood32 a răspuns:

Respectiva fata se opreste atunci cand semaforul este rosu.