| anonim_4396 a întrebat:

Ce inseamna sa fi pe stop?

5 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sa iti curga sange din mijlocul craciilor.

| Madilyn a răspuns:

"Esti pe stop" atunci cand te afli in acea perioada a lunii, cu alte cuvinte, atunci cand iti vine menstruatia.
In caz ca nu stii nici ce e menstruatia, intreab-o pe mama ta sau cauta pe internet. happy

| Andya a răspuns:

A fi pe stop in seamna sa ai menstruatiebatting eyelashes....sau cum se zice printre fete "ciclu"

| CyLvEr a răspuns:

Pai tu fiind fata este un subiect cam...complicat.Asta se produce la barbati, dar nu la toti, este atunci cand hormonii nu mai reactioneaza, iar ......asa nu mai,, intra in erectie big grinbig grinbig grin"

| Pătrăţicăă a răspuns:

A avea menstruaţie.
În legătură cu acest subiect ar trebui să vorbeşti cu mama ta. Ea te v-a lămuri cu siguranţă.