| wannabe a întrebat:

Ce inseamna a fi pe stop?

Răspuns Câştigător
| cucu a răspuns:

Pai nu stii si tu treaba cu martzisoru... e perioada aia in care fetelelor nu le convine nimic chiar daca le faci toate poftele sunt foarte agitate si nervoase, spre fericirea baietzilor nu dureaza decat cateva zile. pe luna

8 răspunsuri:
| Arthur a răspuns:

Stai in fata semaforului care e pe rosu. rolling on the floor
Acum fara gluma, inseamna ca ti-a venit menstruatia.

| Alexandra_1264 a răspuns:

A avea menstruatie.
in legatura cu acest subiect ar trebui sa vorbesti cu mama ta. ea te va lamuri cu siguranta.

| Alexandra_1264 a răspuns:

Baieti, ati dat niste raspunsuri de nota 10laughing
bravolaughing

| ramona_1444 a răspuns:

La fete inseamna atunci cand au ciclu menstrual

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cati ani ai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E atunci cand fetele sunt pe ciclutongue nu e chiar asa de greu

| andy_8952 a răspuns:

A fi pe ``stop,, inseamna a nu putea face sex, deoarece apar sangerari.Si intr-un mod mai frumos s-ar putea zice menstruatie.Bafta!

| horansgang a răspuns (pentru andy_8952):

De ce i-ai zis baftă, pentru ce ar avea nevoie