| Baniiaducfericirea a întrebat:

Ce inseamna la fete "a fi pe stop"? Funda la cel mai bun raspuns!

Răspuns Câştigător
| Alyalexandra15 a răspuns:

Sigur ai o varsta foarte frageda de nu stii aceste lucruri. Deci "a fi pe stop" inseamna ca este in perioada menstruala, adica in cea mai delicata parte a lunii. Este ceva omenesc si normal care apare la fete o data pe luna. Asta inseamna ca aparatul reproducator al acelei fete incepe sa functioneze si ca oricand acea fata poate ramane insarcinata in timpul unui act sexual neprotejat.

4 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

A fi in perioada menstruala.

| MskDesign a răspuns:

E in perioada de menstruatie.Parintii vostri ce pazesc? Ar trebui ca ei sa va dea aceste raspunsuri.

| TPUuser199 a răspuns:

A fi in periaoda aia nasoala a lunii loool laughing)))))

| 456deea a răspuns:

Cum sa nu stii? "pe stop","pe rosu","mos craciun"...menstruatia laughing pff.