| LoVeSmile99 a întrebat:

Ce inseamna cand un baiat te invita sa iesiti afara doar voi doi fara nimeni altcineva?

8 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Probabil te place si vrea sa fiti doar voi 2 pentru a avea ocazia sa flirteze cu tine sau sa-ti spuna acest lucru. Depinde si de varsta, pare si putin suspecta faza. Depinde si de locul unde te-a invitat. Daca nu-l cunosti suficient de bine, evita sa iesiti in locuri izolate, nu stii niciodata ce il duce capul.
Succes!

| Ana94 a răspuns:

Că poate te place şi vrea să iasă cu tine ca să te cunoască mai bine şi poate să-ţi şi spună asta :*

| fuzzer a răspuns:

Intrebarea ta, ca multe altele de genu, sunt de-o absurditate de nedescris. Ce poate sa insemne lucru asta marunt? Da gandeste logic, fie ii interesat de tine, fie vrea sa discutati pe anumite teme. Bine ca internet avem, da sa judecam un pic ca oamenii ce se cred destepti nu stim.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Posibil sa te placa? sau...
Depinde ce vastra ai-daca esti o pustoaca de 11 -12 ani si el are deja 20 nu-i chiar ok!

| LoVeSmile99 explică (pentru anonim_4396):

Eu am 14 si el la fel

| Radu1015 a răspuns:

Inseamna ca vrea sa iti spuna ceva, te place!

| Crazzy_Mihay_1994 a răspuns:

Pai inseamna ca te place. si poate vrea sa iti spuna asta... Asta as face eu! sper ca te-am ajutat