| deea_1980 a întrebat:

Ce masti folositi impotriva cosurilor si punctelor negre? Daca ar fi naturale ar fi si mai bine.Mc.winking

3 răspunsuri:
| roox a răspuns:

Păi pentru coşuri eu folosesc Zineryt şi este foarte bun, iar punctele negre mi le scot eu.happy aşa: îmi aburesc faţa, apoi mi le scot ca pe coşuri

Baftă!

| deleuandrei a răspuns:

Zinerytul e cel mai bun. doar ca trebuie sa-l folosesti cum trebuie nu cum stii tu mai bine sau cu cit mai mult cu atit mai bine si mai repede. altceva nu vei gasi,