| Amelia_2902 a întrebat:

Puteti sa-mi spuneti cateva masti naturale pentru fata impotriva cosurilor sau orice altceva folositi dar sa fie natural. (dau funda)

Multumesc:*

1 răspuns:
| Anna_4837 a răspuns:

Combini o lingurita de miere cu cateva picaturi de lamaie pana se face ca o pasta, dai pe fata, stai cu ea 20 de min apoi te speli cu apa calduta, lasi putin sa se zvante apa de pe fata apoi dai cu o combinatie din drojdie si 2-3 picaturi de apa pentru a face fata fina dupa masca cu lamaie happy stai cu masca de drojdie 5 min apoi clatesti si aia e.(P. S. tine-te de chestia asta 2 saptamani si se vor vedea rezultatele ) Succes!