| LuvU4Ever a întrebat:

Ce metode naturale de a scapa de cosuri stiti? puppy dog eyes. Naturale deoarece am incercat o multime de creme si parca mai rau s-au facut... puppy dog eyes.

Răspuns Câştigător
| NoLiesJustLove a răspuns:

Bate un albus de ou bine te dai cu el pe fata il tii 5 min apoi te speli bine(oul usuca cosurile).si ca sa ai o fata fina dupa poti sa te speli cu malai pentru ca iti curata fata.

| LuvU4Ever explică (pentru NoLiesJustLove):

Ce pot sa zic... Sunt destul de multumita. Cum am vazut raspunsul, am si incercat. Intr-adevar a uscat cosurile. Au mai ramas putin din urme. Am incercat si spalarea cu malai. Chiar a mers! Multumesc mult!

| NoLiesJustLove a răspuns (pentru LuvU4Ever):

Nu ai pentru ce ma bucur ca te-m ajutat