| roxana0305200 a întrebat:

Ce nazbatii ati facut cand erati mici? la cea mai amuzanta dau funda

3 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am dat foc la casa.

| Chøço a răspuns:

Mă întreceam cu sora mea cine ajunge prima la mama. Mă enerva faptul că ea mereu câştiga. Într-o zi : sora mea - cine ajunge prima la mama, câştigă. Eu : Cine ajunge prima la mama, e o proastă. laughing))

| Steffani a răspuns:

Cand eram mica si am ramas singura acasa, am vrut sa fac haine la papusi. Si i-am taiat perdelele mamei laughing Nu o sa uit niciodata ce fata a facut mama cand a vazut si ce mi-a incins fundul atunci laughing