| dienutzaTH a întrebat:

Ce noutati stiti despre Bill Kaulitz de la Tokio Hotel? Si fara chestii de genul s-a spanzurat in baie sau mai stiu eu ce.

Răspuns Câştigător
| ZumZz a răspuns:

Http://zumzyth.blogspot.com/ blogul meu;;) orice noutate va aparea :*

4 răspunsuri:
| xDcreepy a răspuns:

Biencutza, cum sa fie impreuna daca sunt frati... GEMENI!

| Rockingblack a răspuns:

Draga diana, se aude ca bill si tom sunt impreuna asa am vazut pe myspace, dar nu cred ca este adevarat, cred ca sunt niste oameni care nu-i suporta.bill este un baiat simpatic, sensibil si inocent.tom doar il protejeaza:X

| Toxik144 a răspuns:

Poi... cei de th prospereaza...:X

au un succes extraordinar, iar Bill este manechin:X:X:X