| FlowerRoseRose a întrebat:

Ce nume credeti ca ar trebui sa poarte cuplul Violetta si Thomas?
ceva de genul: tomaleta, viomas,...

Răspuns Câştigător
| Adelina16 a răspuns:

Pai...am mai multe variante: Vimas, Thomavi,Thovi,Thomasetta,Ettamas, Viotom, Asletta, Lemas, Vis(de la Vio -Vi si de la Thomas -s)...Dar, totusi, imi place foarte mult cum suna Tomaletta! Oricum, sper ca-ti place vreun nume.

6 răspunsuri:
| UnUlal2lea a răspuns:

Eu nu aleg nici un nume pentru ca Violetta va ramane cu Leon rolling on the floor)

| FlowerRoseRose explică (pentru UnUlal2lea):

Cine te-a mintit in halul asta? eu am vazut toate ep pe net in spaniola si va ramane cu Tomas

| anonim_4396 a răspuns (pentru UnUlal2lea):

Ai dreptate happy

| UnUlal2lea a răspuns (pentru FlowerRoseRose):

Pai invata spaniola si apoi raspunde... Presupun ca imi vei da dreptate acum ca episodul a fost si in limba romana...

| Pinocchio a răspuns:

ViTho.

| Didishorr a răspuns:

Tomleta