| oky a întrebat:

Ce parere aveti despre baietii cu cercei in ambele urechi ( si aici NU ma refer la gay)? Eu am cercei in ambele urechi si sincer imi place mai mult cum arat cu cu ei decat fara...

Răspuns Câştigător
| Bacemi a răspuns:

E un act de rebeliune fata de lipsa de popularitate. E ca si cum ai striga : Sunt aici, uite ce coool sunt!
Nu ma vede sad
Lasa ca bag cerceii
Wow, ce de tipe au venit
Cerceiii astia sunt magici

Cam despre asta e vorba. Cerceii arata ca esti un tip indraznet si ai acel dram de nebunie ca sa stii sa te distrezi la maxim. Daca asa esti, e ca o reclama buna, arata caracterul tau. Dar daca esti mai linistit, e ca si o reclama mincinoasa. Depinde cum te simti tu. Daca tu te simti mai increzator cu ei e foarte bine. Nu conteaza ce zice lumea.

18 răspunsuri:
| Crs a răspuns:

Si prietenul meu are cercei in ambele urechi si imi place la nebunie cum ii sta. Eu nu consider ca baietii cu cercel intr-o ureche sau in ambele urechi au inclinatii de gaystraight face mi se pare o prostie! Unora le sta chiar foarte bine si nu ii face sa para deloc feminini! Pe unii baietii, cerceii ii caracterizeaza foarte bine. Nu la toti insa le sta bine; pe unii ii face sa para intr-adevar femini. Dar daca constructia fizica si chipul nu iti sunt usor feminine, atunci nu renunta la cercei. :*

| anka a răspuns:

Cei care se uita la tine nu intotdeauna se uita admirativ. Unii spun in sinea lor:uite-l si pe ciudatul asta"! Nu mai este mult si o sa te intrebe cineva cand iti iei si fustita.

| Ea12345 a răspuns:

Mie nu-mi plac deloc baietii cu cercei.happyNu cred ca-i fac sa para gay, insa chiar daca-i sta mai bine baiatului cu cercel/cercei, eu nu sunt de acord.happy

| viatadecacatt a răspuns:

Preferabil ar fi sa aiba intr-o singura ureche, sau 2 intr-o ureche, imi plac baietii cu cercei:X

| Vizitiul a răspuns:

Si eu am cercei in ambele urechi, daca tie iti place, foarte bine.Tot timpul o sa fie cineva care o sa critice, dar nu trebuie sa te afecteze cu absolut nimic. Bafta.

| ღ..*Addelly*ღ.! a răspuns:

Cred ca unui baiat i-ar sta bine si fara acei cerceii in ureche... te face sa te simti mai bine cu ei? te iubesti mai mult? daca iti place asta conteaza

| valy a răspuns:

Democratiewinking

| medex3 a răspuns:

Parerea mea...

Dezgustator ...Au ajuns si baietii sa poarte cercei in ambele urechii.Maine va vedem in rochite?

nony
| nony a răspuns:

E alegerea fiecaruia sa para ceva ce nu este...

| Victoria a răspuns:

Mie nu imi plac deloc baietii cu cercei. Nu-i consider suficient de masculini.

| Anaaaaa a răspuns:

Eu una nu am nimic in potriva cerceilor, dar sincer. unui baiat ii sta mult mai bine daca are un cercel in ureche si unul in limba. sau spranceana. nu stiu. incearca si tu ceva nouuu. lasa-ti cercel doar in urechea stanga si mai pune-ti unul in limba.big grin.parerea mea.:*:*

| zerozero a răspuns:

Dupa cum a spus si nony, e alegerea fiecaruia, dar eu unul nu sunt de acord cu cerceii la baieti... si nici nu imi voi pune vreodata!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am unul in buric si altul in penis, ca mai toti baietii de altfel.stii ce frumos imi sta? ma mir si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In stanga gay si in dreapta pe jumate

| aNoNN1m a răspuns:

Si eu amtonguee mult mai misto cu ei decat farahappy

Răspuns utilizator avertizat
| cucurigu a răspuns:

Dar la cine te referi?

| ela_4433 a răspuns:

Nu ai spus citi ani ai ce studiezi si ce realizari in viata ai apoi uita; te in oglinda si vezi daca esti ok