| nowar a întrebat:

Ce parere aveti despre banchete, dar despre balul bobocilor? Sunteti pro sau contra? De ce?

Răspuns Câştigător
| Farewell a răspuns:

Contra, nu le văd rostul.

14 răspunsuri:
| onasis1961 a răspuns:

PRO! O distractie-n plus, nu strica, ce dumnezeu, o viata avem, trebuie distrata maxim.

| mona a răspuns:

Pro pentru ca mai uiti de probleme, te distrezi ca in,, familie,,

| ROB3RT89 a răspuns:

Salut.
E ceva ok si de neuitat.
Cu toate ca a fost cu multi ani in urma, parca a fost chiar ieri.
Daca sti sa te distrezi si sa petreci, e ok.
Daca treci prin viata ca gasca prin apa, reprezinta ceva nesemnificativ!

| CarlaElena a răspuns:

Sunt pro, bineinteles. Sunt oportunitati de a ne distra. Ce ar fi in neregula?

| nowar explică (pentru CarlaElena):

Doar intrebam si eu thinking voiam sa vad parerea cat mai multor persoane, ceva gen un sondaj de opinie

| CarlaElena a răspuns (pentru nowar):

Aha, am inteles happy

| nowar explică (pentru CarlaElena):

big grin

| BiuL a răspuns:

Pro.

| HaLoGeNNN a răspuns:

Contra, pentru ca sunt urate.

| HoneyCocaineee a răspuns:

Nu am de ce sa fiu contra.ele sunt foarte frumoase.+ ca peste o luna uremeaza sa fac si eu banchetul si sincer abia astept :X

| DeFaq a răspuns:

Sunt pro..imi place eu am avut balul bobocilor si m`am distrat

| sexydiavolitza a răspuns:

Sunt de acord ca mama ta are cratima si cu tine