| Biia_1274 a întrebat:

Ce parere aveti despre fetele care fac primul pas spre o relatie? :-s

6 răspunsuri:
| FoarteLetargic a răspuns:

Ca fac foarte bine. Fete desteptewinking

| AlexandruAnst a răspuns:

In primul rand jos palaria, si in al doilea rand cred ca sunt foarte indragostite daca fac ele primul pas.

| herbalist a răspuns:

thumbs upthumbs upthumbs upthumbs up imi plac fetele care fac primul pas bravothumbs upthumbs up

| Pumba a răspuns:

Poi e foarte ok.De ce baiatul trebuie sa faca primul pas mereu? Si oricum daca facea ea primul pas inseamna ca este foarte indragostitahappySper ca am ajutathappy

| myru_6393 a răspuns:

Pai nu e nici o problema adica eu una asa cred :d si nu ar trebui sa ne judekm unii pe altii pentru ca e posibil sa facem si noi acelasi lucru o data :d... probabil fac ele primul pas pentru ca iubesc baiatul respectiv si el nu stie cum sa ii zica sau e mai timid... cu siguranta fata aceea stie ca si baiatul o place

| rusuirina a răspuns:

Nu am nici o parere gresit...in fond ce baiatul trebuie sa faca primul pas? si fetele au aceleasi drepturi ca si ei! mie nu mi se pare ceva anormal sa ceara o fata unui baiat prietenia! fiecare dintre ei pot face acest lucru!big grin sper ca ti-am fost de folos!winking