| RaduRobertRO a întrebat:

Ce părere aveți despre gluma "accidentul" făcută de Selly?

Răspuns Câştigător
| ceafostodata a răspuns:

Nimănui dar vad ca el duce aceasta critica către un nivel mult mai mere. De la o singura părere a unui om despre el a ajuns sa facă o melodie în care vorbește numai despre cât de mulți bani are.Nu îmi place atitudinea lui, se vede ca aceasta atenție inutila care i-a fost data l-a influențat mult ca persoana. Mi se pare ca acest Selly este doar un narcisist, plin de fițe și figuri. Toată chestia asta cu accidentul a făcut-o doar pentru a se simți relevant.

10 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

A făcut foarte bine ce a făcut, un experiement bun pentru a arăta cât merită să iei în serios știrile.

| Dana2103 a răspuns (pentru Adry05):

Se stia demult ca nutot ce se spune este si adevarat.

| Adry05 a răspuns (pentru Dana2103):

Da, dar se știa așa din vorbă în vorbă, nu am avut niciodată dovada în față ca acu

suntserios
| suntserios a răspuns:

Nu imi place individual mna probabil pentru ca am trecut de mult de varsta lui si maimutarelile alea de le face el pe net nu ma impresioneaza deloc. Dar trebuie sa recunosc ca il duce capul. Iar aia de la romaniavt merita rahat cu roaba peste nas

DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Daca ai ajuns sa vorbesti despre asta... nu mai am nicio parere.

| LPCTSTR a răspuns:

Indiferenta, nu am nicio parere.
"Prostii sa se bata cap in cap cu prostii, iar desteptii sa priveasca"

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Părerea mea sinceră e că a făcut-o pentru publicitate mascată sub forma intenţiei de a face bine şi a arăta că televiziunile dezinformează. Nu-mi inspiră încredere. Mereu l-am perceput a fi un mitoman manipulator dar cu inteligenţă superioară şi putere de convingere a "maselor".
Are cuvintele la el, ce-i drept.

| Dana2103 a răspuns:

Ce a facut el nu este o inovatie. Noi stiam demult ca nu tot ce zboara se mananca.
Reportezii doar culeg si distribuie informatie, nu o verifica. Nu sunt detectivi.

| ceafostodata a răspuns:

Un strigat pentru atenție. Nu mai știa ce sa facă. I s-a dat prea multa atenție și acum i-a urcat la cap. Se vede după acțiunile lui ca nu ii vine bine când e criticat.

| RaduRobertRO explică (pentru ceafostodata):

Cui ii place sa fie criticat? Am cautat sa vad ce zice media, unii cred ca nu a procedat frumos: https://bucuresteni.info/selly-si-a-lovit-masina/

altii insa cred ca a dat peste nas presei.

| ceafostodata a răspuns (pentru RaduRobertRO):

Nimănui dar vad ca el duce aceasta critica către un nivel mult mai mere. De la o singura părere a unui om despre el a ajuns sa facă o melodie în care vorbește numai despre cât de mulți bani are.Nu îmi place atitudinea lui, se vede ca aceasta atenție inutila care i-a fost data l-a influențat mult ca persoana. Mi se pare ca acest Selly este doar un narcisist, plin de fițe și figuri. Toată chestia asta cu accidentul a făcut-o doar pentru a se simți relevant.