| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre legalizarea marijuanei la noi in tara? Ar fi bine, ar fi rau? Si nu ma refer la partea medicinala a marijuanei.

3 răspunsuri:
| PαtнwαуTσBℓιѕѕ a răspuns:

Ar fi RAU.

| Felys a răspuns:

Se face prea mare tam-tam pe seama acestei plante,in fond tigarea normala face la fel de rau ca si marijuana,si totusi este comercializata la scara mare,cati nu au facut cancer si boli de plamani la gat, asa e si porcaria aia de marijuana, singurul lucru bun daca ar fi legalizata este ca s-ar ieftenii, ar dispare specula, dar mai bine s-ar lasa lumea de otravuri din astea ca nu sunt bune nici unele

| Trippy a răspuns:

Ar fi bine pentru ca s-ar lasa lumea de etnobotanice.