| Elena1234456 a întrebat:

Ce parere aveti despre ochii caprui inchis spre negru? Eu asa ii am, dar nu prea imi plac sad.

Răspuns Câştigător
| Flav a răspuns:

laughing Sa ma includ in clan? Fie! Si eu tot caprui ii am.sau asa zic cei de langa mine. Caprui, negri, naiba sa-i ia, ca nici nu ma intereseaza. Mi-au spus mai multi ca am ochi patrunzatori. Mie mi s-a parut dubios, ba chiar m-am amuzat, ca nu mi se pare nimic special. Eu-s saten cu ochi caprui, iar frati-miu cu ochi albastri si blond. Mama, cu cine ne-ai facut, mama...

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Și mie mi-ar fi plăcut să îi am verzi, însă mă mulțumesc cu această culoare care nu-ți place nici ție.
Dar hai să vedem partea plină a paharului; ai văzut cât de bine ne stă cu creion/tuș negru?
Unde mai pui că se poartă și modestia?

| Dash a răspuns:

Mie da.

| Elena1234456 explică:

Vezi cum vorbesti straight face

| aliceinchains a răspuns:

Așa îi am și eu. Mie-mi plac, deși iubesc ochii albaștri. big grin

| LauraaBlack a răspuns:

Buna! Uite: ochii tai, daca au aceasta culoare sunt minunati! Ar trebui sa te mandresti cu eibatting eyelashes. Cunosc foarte multe persoane care si-ar dori sa aiba ochii ca ai tai, in plus ochii sunt oglinda sufletului asa ca tu trebuie sa emani foarte multa bucurie prin ei happy. Din punctul meu de vedere, culoarea ochilor tai este cea mia frumoasaa! Mandreste-te cu asta. Te pup:*. Numai bine>big grin

| bodysun a răspuns:

Si eu ii am la fel, daca isi fac treaba (te ajuta sa vezi ) sunt perfecti oricare ar fi culoarea lorlaughing

| 亚历山 a răspuns:

Si eu am ochii caprui inchis spre negru.
big grin

| CreatssaBaiiInteligentule a răspuns:

Daca stii cum sa ti pui in evidenta, orice ochi sunt adorabiliipuppy dog eyes Dar nu sunt in situatia ta, eu am ochii verzi.big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Negrul e cea mai nemernică culoare cu care se pot lăuda niște ochi. În sensul cel mai bun cu putință zic asta.

| CleopatraElena a răspuns:

Ochii caprui incisi sau negri pun in evidenta genele. Si eu ii am negri. Sincer, ochii negri mi se par cei mai patrunzatori si misteriosi ceea ce ii fac foarte frumosi si atractivi. :-)