| anonim_4396 a întrebat:

Ce parere aveti despre ochii caprui inchis? Vi se par frumosi sau plictisitori? Am aceasta dilema de cand eram mai mica.

10 răspunsuri:
| JeSa a răspuns:

Îs cei mai frumoşi ochi, după albaştri şi cei verzitongue

| vintageheart a răspuns:

Si eu ii am caprui.Insa sa stii ca culoarea cel mai des intalnita la oameni nu e caprui ci albastru. Cea mai rara e verde.In rest mie imi plac ochi meibig grin

| ing. a răspuns:

Imi plac foarte mult ochii caprui inchisi, pentru ca asa sunt si ai mei.Toate culorile pe care le pot avea ochii sunt frumoase.love strucklove struck
Ochii caprui fura inima oricui!

Răspuns utilizator avertizat
| d33a a răspuns:

Mie imi plac albastri, dar fiecare cu preferintele lui.

| sasha a răspuns:

Mie imi plac caprui inchis. cei mai frumosi ochi mi se par ochii negri happy

| georgiana a răspuns:

Ochii caprui fura inima oricui.Toti copii sunt frumosi, mama ta se mandreste cu tine, cu siguranta.

| RooN a răspuns:

Eu am ochi caprui asa ca ce sa zic imi placbig grin Dar cel mai mult imi plac ochi albastri:X

| Cryzy a răspuns:

Eu ii am caprui inchis si nu imi plac. Imi plac albastrii love struck. Dar multa lume imi spune ca nu mi-ar sta bine deci ma multumesc si cu atat.

| ramonaky25 a răspuns:

Sunt f frumosi, dar bineinteles, depinde de gusturile fiecaruia.