| d3javw a întrebat:

Ce parere aveti despre Romania, si despre alte tari

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

La noi se traieste bine daca stii sa fi destept, sant tari care o duc mai rau decat Romania cele din america de sud sau China iar celalalte tari din vestul europei au un nivel de trai mai ridicat fata de RO.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
În alte ţări e altfel de educaţie, mama mia, aici lipseşte cu desăvârşire, e mai mult respect, sincer îmi vine să fug din ţara asta prăpădită!
România este o ţară frumoasă, dar toată lumea pleacă dincolo pentru că în această ţară nimeni nu apreciază adevăratele valori şi nu oferă tinerilor şi oameilor de orice vârstă un salariu decent.
Nu suntem apreciaţi la adevărata valoare şi nu sunt îndrumaţi cei de la sate să trimită copii la şcoli şi tineri la muncă să ofere statul român cât mai multe însă nu o va face deoarece cei de la guvernare sunt prea ocupaţi să vândă tot ceea ce avem bun în ţară.
Te pup!

| Resurrection a răspuns:

Romania este o tara foarte frumoasa dar din cauza acelor oameni de la conducere care fura si tot fura s-a ajuns la o tara pe care oamenii din afara o considera un gunoi.