| Kiddy1998 a întrebat:

Ce parere aveti fetelor despre baieti care sunt amabili putin timizi uneori glumeti, cei care te rasfata putin si putin pupaciosi tongue tongue dar nu exagerat big grin Cam asa sunt eu happy Ce parere aveti despre genul asta de baiati?

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi pare bine sa aud ca mai exista asemenea baieti.Incepusem sa cred ca sunt pe cale de disparitie. sad

| Carmen100 a răspuns:

Sunt foarte draguti happyMie imi plac mai mult mai mult decat cei care se da mari ca niste gorile happy