| alexvl a întrebat:

Fetelor ce parere aveti despre baietii timizi?

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| andr33utza12 a răspuns:

Mie imi plac si stii de ce? cred ca se indragostesc mai repede si e foarte bine :X:X:X

| PatiiixD a răspuns:

Sincera sa fiu, mie imi plac. laughing Nu stiu de ce, dar cei care sunt mai timizi, dupa mine, sunt mai sensibili. big grin Like this b-)!

| AndreeaVDM a răspuns:

Sunt sensibili, pun suflet intr-o prietenie si mai ales intr-o relatie.Nu sunt gen baietii care se cred prea buni si frumosi, dar se las greu cuceriti si e greu sa le castigi increderea.sunt foarte ok!