| alexvl a întrebat:

Ce parere aveti voi fetelor despre baietii timizi?

8 răspunsuri:
| nicko a răspuns:

Cica "Mata blanda zgarie rau"laughing.Pai nu e rau atata timp cat esti linistit, adica si prea timid e aiurea, stii vrei sa vorbesti cu un baiat si te asezi langa el si el de atata timiditate se da mai incololaughing.In concluzie, nu e un capat de tara, fiecare cu firea lui.

| alexvl explică (pentru nicko):

Raspunde mi la mesajul privat daca doresti

| alexvl explică (pentru nicko):

Ma scuzi nu pot sa iti trimit mesaj ca ai senior si eu sunt junior lasa mi tu pe privat mesaj cu idul tau de mess scuze de deranj

| CNlaet a răspuns:

Eu nu am o parere rea...Si eu sunt Timida...Incerc sa ma adaptez situatiei.

| Nayuky a răspuns:

Ca sunteti pe cale de disparitie din pacatelaughingSunteti foarte simpaticitongue..si eu sunt timisa dar sunt si sarita de pe fix si daca se i-a cineva de mine ori il pun la punct ori incep sa plang.a si daca se uita cineva la mine insisten ma simt prost la ora de teatru am inceput sa plang si nimeni nu stia de celaughing dar e mai ok dupa mine sa fi timid

| luniii a răspuns:

Waw mai exista asa ceva?laughing) Una foarte buna avem stai linistit.

| BiiaB a răspuns:

Sunt simpaticihappy, in opinia mea.Nici timizi in exces, linistiti, la locul lor sunt ok happy

| mayafashion29 a răspuns:

Am cunoscut si eu unul era timid si nu zicea la nime nimic dar in timp s-a schimbat este mai plin de viata mai indraznet nici nu il mai recunosc.P.S:Baieti timizi nu-s timizi poarta o masca pe care o dau jos doar cand e prea tarziu.