| Gena5 a întrebat:

Ce porecla mi s-ar potrivi? Georgiana ma cheama. dau fundita pentru cele mai bune:X

Răspuns Câştigător
| Andra_3307 a răspuns:

Geoxy, Geo, Georgy, G(Ge), Ana(GeorgiANA), Gialove struck,(GeorGIAna), chiar si Ina ar merge:p(GeorgIaNA), Gina, atat(nu mai am idei:p... sper sa-ti placaa:p

10 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Bună. Georgi, Geosh, Gigi, Georgissa.

pa, pa.

| ZoZoHeart a răspuns:

Bună! Eu cred că poreclele acestea ţi s-ar potrivi: Goergi, Gigi, Gina, Gika, Gerina, Giri, Gioni, Rigi, Gigutz.
Te pup! Paaa!

| SMaricel a răspuns:

Geo, Georgy, Georgiutsa, Georgilis, Georginutsa, Ginna, Gia, Georgia ana, Jojo Gemgi, Georgi, GiGi, gogo, georgenutza, georgi,

| denysa a răspuns:

Geo? se foloseste la baieti big grin si eu am o prietena care o cheama giorgiana si i se spune riana fara h sau iana :X

| Ctrl a răspuns:

Gei Gei :d

| pItIcOt_7652 a răspuns:

Jorjy...sau geoga:X

| Bianqita a răspuns:

Gya

gyca
gyssu

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie imi place Joo.

| Iull a răspuns:

Gigi, gigica, gica, geo, joo, joebatting eyelashes

| Sofia_4089 a răspuns:

Gigi, geo, gege, gia te pup:*