| Mariaa a întrebat:

Ce pot face sa nu-mi mai fie somn? yawn

Răspuns Câştigător
| Vizitiul a răspuns:

Eu zic sa te odihnesti atunci cand simti nevoia, oricat de des ar fi.
Nu-ti bate joc de sanatatea ta.

13 răspunsuri:
| ConstiintaTa a răspuns:

Pai ori stai seara cu lumina aprinsa sau nu stiu ceva de genu ori bea multa cafea iar daca te referi ziua-nu et teme asa am si eu senzatia asta de somn asa(adica casc si am o stare de somnolenta)

| Диана a răspuns:

Bea multă cafea şi cola.Deşi nu prea e recomandat.Mai bine te-ai duce la somn.

| BilliOnaire a răspuns:

Eu zic sa nu renunti la somn pentru ca are si el o importanta nu?happy
:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce am votat cu amuzant un culegator de cuvinte din dex, eu zic sa nu "exacerbezi" cu cafeaua. straight face

| Djlsghtnquuw a răspuns:

Bei cafea, si te speli pe fata cu apa rece, dupa iesi putin afara happy

| Marijuanaro a răspuns:

Eu nu-s ce sa fac ca sa dorm, si tu nu sti ce sa faci ca sa nu dormilaughingIoiilaughing

| Aly07 a răspuns:

Sa iti pui scobitori intre pleoape tongue, sincer ca sa nu iti mai fie somn trebuie sa te odihnestihappy.
Bafta happy.

| rockaholic a răspuns:

Sa dormihappy

| sinblade27 a răspuns:

Bea o cafea strong

| Jozsi1999 a răspuns:

Eu zic sa te speli pe fata cu apa RECE cand ti se face somn si sa bei pepsi sau cola! La mine functioneaza...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Noisa

| ByBogdy37 a răspuns:

Bea suc sau cafea (cafeaua sa fie tare) spala-te pe fata cu apa rece fa un dus rece

| Dorinel_Cipri_1998 a răspuns:

Eu zis sa dormi pentru ca sanatatea este pe primul loc in lumea asta.
Si daca ai ceva de facut si te simti obosit lasa pe altadata cand esti fresh