| iuliiii a întrebat:

Ce putem face la o petrecere in pijamele laughing? Va rog, serios.

Răspuns Câştigător
| kate_3254 a răspuns:

Pai
1.putina baututa
2.masti/creme de fata
3.bataie cu pernele
4.melodiile voastre preferate
5.inghetata
6.Daca stai la curte, o bataie cu baloane cu apa
7.Barfa!laughing
8.Un film
etc, succes!

3 răspunsuri:
| Deniisze a răspuns:

Bataie cu perne
Faceti-va unghiile cu oja
Jucati baba oarba
Vizionati un film
Faceti clatite
Faceti-va parul
Machiati-va una pe alta cu ochii inchisi
Faceti poze, multe poze.
Spuneti povesti de groaza pe intuneric.
Multa bafta!

| iuliiii explică:

Multumesc! Imi pare rau ca am raspuns asa greu, am vazut raspunsurile voastre dar am uitat de funda blushing

| lola_6924 a răspuns:

Pai eu siprietena mea pregatim una, asa ca pot sa-ti dau idei de exemplu: bataie cu perne, sucul vostru preferat (nr.sticle dupa cate sunteti si cand va culcati),inghetata voastra preferata,(tot la fel ca sucu),oja,ruj,luciu de buze,strugurel,farduri,crema,demachiante,puteti face curse cu ursuleti de plus (ii puneti pe spete si vedete care ajunge prima fara sa ii cada ursuletu de pe spate,cateva filme, povestiti, etc.Tot ce va place voua. DISTRACTIE PLACUTA!