| papusika34 a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru o petrecere in pijamele intre2 fete de 13 ani. Cele mai bune idei PRIMESC FUNDA.

Răspuns Câştigător
| Elvina a răspuns:

Pizza, suc, floricle si filme horror. Merge si o bataie cu perne. Bafta!

2 răspunsuri:
| GeoRgiiANna31 a răspuns:

Pai v-ati puteam machia, sa va coafati, sa va faceti unghiile, sa jucati jocuri pe calculator precum "match match baby" ( numele baiatului si numele vostru pentru a vedea cum o sa arate copilul vostru laughing ) Sa vorbiti despre baieti,

| papusika34 explică (pentru GeoRgiiANna31):

Vreau sa va dau la mabele funda dar nu pot. Multumesc de idei! Serois, vb cu funda, dar nu pot.