| papusika34 a întrebat:

Vreau si eu niste idei pentru o petrecere in pijamele intre2 fete de 13 ani. Cele mai bune idei PRIMESC FUNDA.

Răspuns Câştigător
| iulyluvy a răspuns:

Cel mai fain e sa aranjezi totul in camera ta popcorn prajituri ce vrei sa iei un laptop si sa va uitati la the grudje 2 cu o patura pe voi si o perna in brate intr-un colt al patului apoi va dati drumul la muzica in casti si sa va uitati la comedie pana adormiti laughing

8 răspunsuri:
| iulyluvy a răspuns:

Mersi pentru funda si app... cum a fost filmul?laughing

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Păi în afară de faptul că stati amîndouă in pijamale, acum pe căldura asta, serviți înghețată, sucuri reci, jucati cărți, vede ți la tv o comedie bună, și să nu face-ți prostii.

| kasty a răspuns:

happy
sunteti prietene presupun, asa ca program lejer.
priviti seriale, jucati jocuri preferate, povestiti, va faceti unghiile, parul, va machiati... aiureli din astea, eventual dc va pricepeti mai treceti si prin bucatarie la o pizza sau clatite, daca nu sa aveti alune, sucuri.
faceti farse la telefon... sau puteti sa va faceti conturi pe site-uri de cuplari si sa va amuzati
happy
distractie sa fie fetelor!

| papusika34 explică:

Crede-ti- ma ca v-as da la toate funda dar nu pot! Chiar v-a multumesc!

| Nicole77 a răspuns:

Hey am eu cateva idei pentru o petrecere in pijamale
1 uitati-va la un film
2 faceti un photo shooting
3 jucati-va ceva gen septica pe dezbracatele pe pahare de apa sau suc, remi, monoply etc...
4. povestiti si barfiti (cu totii stim ca nu se poate altfel ) laughing
5.machiati-va
6.ascultati muzica si dansati
Eu sper sa te distrezi si poate te-am ajutat big grin
Funda?batting eyelashes

| Elnne a răspuns:

Să vă uitaţi la filme,să vă faceţi măşti de faţă de păr,să bârfiţi cât puteţilaughing,să ascultaţi muzică,să vă jucaţi cărţi, rummy, să vă faceţi uneia alteia părul, unghiile, să faceţi origami, brăţăriile prieteniei ..etcwinking