| кא๔ a întrebat:

Ce rol credeti ca are muzica in viata si de ce?
Cel mai bun argument funda.big grin

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

Fara muzica, viata mea ar fi fost ca un rasarit de soare neprivit de nimeni

| Ađııa a răspuns:

Pff...Pai aici sunt multe de zis. big grin
In primul rand, muzica este (pentru unii) un refugiu. Cand sunt tristi asculta muzica lenta si asa mai departe. Stii povestea. Pentru altii, cand sunt fericiti, muzica este un motiv de bucurie, da muzica tare si canta odata cu ea. \:d/. Poti sa si castigi bani din asta, daca ai voce happy Sunt multe intrebuintari ale muzicii. happy Eu una ma bucur de ea in fiecare minut. love struck >big grin