| LCD a întrebat:

Ce sa fac sa adorm cat mai repede seara? am un program f prost si dorm f tarziu ...si atunci adorm greu.idei!

12 răspunsuri:
| Silvia a răspuns:

Si eu adorm greu...cam dupa o ora, doua dupa ce ma hotarasc sa dormstraight face
Eu ma gandesc la lucruri frumoase, si uneori adorm mai repede, insa oricum ma trezesc mai tarziu si dorm destulbig grin

| inna a răspuns:

Si eu am aceiasi problema ma prinde 2 jum noaptea :-s. Nu stiu eu am mai incercat cu un ceai de tei...degeaba nu pot sa dorm straight face mai devreme...asa e cand iti schimbi programul de somn.

| Puiutz a răspuns:

Ehhh straight face. asa-i vara laughing)... si eu ma culc tarziu. si cred ca aproape toti astia tinerilaughing. uneori chiar dupa 3straight face. ce sa facilaughing... stii u cum zice cv melodie. putine nopti dormite.sau cv de genulaughing.
in schimb cand o sa fie scl. sau mergi la servici. o sa ai un program.si va fi binehappy
:*

| Andreeagen a răspuns:

Nu stiu dar mi'ar tr si mie un "tratament" voi 2-3 da eu 5-6:d

| kitty_8919 a răspuns:

Cred ca nu este nimic care sa iti regleze somnul si eu sunt in situatia ta

| sorin a răspuns:

Si eu sunt la fel nu stiu daca exista leac eu nu la m descoperit pana acum, astepti pana iti vine somnul eu asa fac)))

| KaTaLyN a răspuns:

Wow pe unii chiar ii prind 2jum noaptea laughing azi`noapte m`am culcat la 5:30 tongue eu nu ma culc mai devreme de 3jum 4. Nu ma simt eu bine daca adorm mai devreme :p incearca sa stai intr-o noapte mai tarziu decat de obicei sa te prinda 3.4 poate si urmatoare sa faci ceva care sa te consume de energie, ceva epuizant si sigur o sa adormi mai devreme.pe urma usor usor se obisnuieste corpu happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ia somnifere

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incearca putina activitate in timpul zilei.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incerca mai multa activitate in timpul zilei...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti zic euu punte in pat si gandeste-te la persoana iubita eu asa facclaughinglaughing

| Adeellee a răspuns:

Nu exista nici un leac din pacatesadsi eu sunt la fel...adorm pe la 1-2... dar daca vreau sa adorm trebuie sa ma gandesc la lucruri frumoase care ai vrea sa se intamplebatting eyelashes...big grinpa, pawinkingBy ade