| BoAfan a întrebat:

Ce sa fac sa nu ma mai ienerveze persoanele din jurul meu?

8 răspunsuri:
| superdorex a răspuns:

Sa-i ignori, sa fii indiferenta!

| anss23 a răspuns:

Sa fii mai rabdatoare, mai calma, sa nu mai pui totul la inima si sa mai lasi de la tine in unele situatii.Stiu ca pare usor de zis, greu de facut dar gandeste-te ca e pacat sa pierzi timpul cu certuri stupide, care pot fi evitate.

| Andreutza016 a răspuns:

Buna! Pur si simplu nu le m-ai bagi in seama ...Bafta!

| sunetul a răspuns:

E ceva de genu asta?
http://www.youtube.com/watch?v=i1OMNd4teIc
:D

| Candace a răspuns:

Nu e bine pusa intrebarea., intai trebuie sa vezi de ce oamenii te enerveaza si mai ales de ce ii lasi sa faca asta. apoi te gandesti ca poate o fi ceva in neregula cu ceilalti pamanteni si deci nu ii bagi in seama, nu pui la suflet si cel mai important lupti pentru tine; ca daca stai mamaliga si iti faci reputatie de carpa, nu mai scapi de ea, draga mea. multa bafta! :X

| Scarecrow a răspuns:

Ignora`le

| DaRkAnGeL_5368 a răspuns:

Sa inveti romana!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da-le-o la ochi.