| ionut7 a întrebat:

Ce sa faci ca sa nu se ia de tine colegii de scoala (sa te injure, sa te bata etc.)?

Răspuns Câştigător
| Atyutza a răspuns:

Buna Ionut, pai uite sfatul meu ( cel putin la mine merge) nu-i mai baga in seama. O sa vezi ca la un moment dat o sa plictiseasca sa injure. Daca ii injuri si tu le dai mai mula satisfactie. Succes.

5 răspunsuri:
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

Sa fi poponar

| freedomangel a răspuns:

Sa ii ignorihappy

| EvangelineDS a răspuns:

Sa nu fi un tocilar happylaughing

| Andraasdfg a răspuns:

Sa capeti personalitate SUCCES

| YoYo98 a răspuns:

Sall frate. ma numesc si eu ionut. iti dau un sfat ca de la ionut la ionut...lasai in pace ca mi s-a intamplat si mie da nu i-am bagat in seama si au incetat. poate numele nostru ii blestematlaughing