| Anonimul1920 a întrebat:

Ce sa-i spun iubitei mele ca sa ma inteleaga si pe mine?
Deci ea nu prea ma asculta dar ma iubeste. Vrea mai multa libertate. Eu ii ofer asta. Dar nu imi place cand o vad ca se imbraca cu decolteu sau cu o rochie care trece mai sus de bulan daca intelegeti voi. nu imi place. Ii tot zic. ne certam pe chestia asta. Ma enerveaza. Sa se imbrace asa cand e la mine acasa sau la ea. Nu pe unde iese ea. :/
Un sfat?

Răspuns Câştigător
| WaterDrop a răspuns:

Tine minte ca nu o detii si nu poti sa-i spui ce sa faca. Daca nu vrei sa o pierzi pentru ca asta se va intampla cat de curand, las`o sa faca ce isi doreste.

| Anonimul1920 explică (pentru WaterDrop):

Ok. O voi lasa. Toata lumea imi spune asta. E prima iubire. CAre doare cel mai tare

| WaterDrop a răspuns (pentru Anonimul1920):

Prima iubire nu este si ultima sa stii. Daca se va termina pastreaz`o ca pe o amintire placuta si continua`ti cautarea de a gasi sufletul pereche.

4 răspunsuri:
| MrCaNaByS a răspuns:

Salut, mi se pare perfect normal ce vrea iubita ta. Daca tii la aceasta relatie ai face bine sa o asculți si pe ea. Esti mult prea posesiv, mai las-o puțin sa respire.

| AGreatMan a răspuns:

Pai incearca sa ai o discutie serioasa cu ea.Sa ii spui ca nu e ok sa faca asta cand iese ''afara''.Tie ti-a atras atentia, deci...de ce sa o atraga si pe a altor barbati? Spune-i ca in conditiile prezente, lucrurile nu prea mai pot continua intre voi...