| lucianluciy a întrebat:

Ce schimbari pot face ca sa ma placa orice timp de fata? ceva sfaturi!/

7 răspunsuri:
| Mayar a răspuns:

Sa arati bine/ prezentabil - vezi cum te imbraci [ adica, nu camsa sau pulover si pantaloni de trening,,,,,,,,,] + atitudine.
Daca le ai pe astea 2, toate fetele lude lesina dupa tine, si crede-ma,. sunt muuuulte!

| T0T a răspuns:

Probabil te referi la orice tip de fata nu "timp". Acum daca te referi la asta trebuie sa coenstientizezi ca nu are cum sa te placa orice tip de fata. Tu trebuie sa fii tu insuti si lasa schimbarile dupa cum bate vantul ca in felul asta nu vei avea niciodata o relatie in adevaratul sens.

| Doub a răspuns:

Hm. E imposibil.

| DarkOrbitMoon a răspuns:

Ce fel de om esti de vrei sa-ti schimbi atitudinea, comportamentul, poate chiar si modul in care mananci sau te imbraci pentru a atrage niste dudui?
Care oricum la un moment dat se vor plictisi de tine si iti vor trage un sut in dos.

| Ciumpi35 a răspuns:

Să ai încredere în tine. Și să-ți fixezi în minte că toate-s topite după tine. Restu vin de la sine.

| StevenMetalhead a răspuns:

Sa inteleg ca te referi la tip de fata.Pai incearca cum spune toata lumea, sa fii insuti. Poate tu consideri ca nu esti chiar bun fiind insuti, dar daca vei fi alt om, crede-ma ca ele isi vor da seama cum esti tu intr-adevar.

| vampyremisa a răspuns:

Asta, dragul meu, este imposibil! Fetele se schimba in functie de hormonii din corpul lor(multumim ovarelor!) si personalitatile lor. O pitipoanca se uita dupa cocalari, o fata normala dupa baieti de treaba, cu personalitate. Fii tu insuti! (sfat de la o fata)