| DaftPunk a întrebat:

Simt nevoia unei schimbari! De acum, vreau sa fiu un cartof! Ceva sfaturi?

14 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai umbla gol noapte atunci când furi usturoi de la oameni sau o să te prindă bau bau şi te va folosi pe post de cărbune.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Fa ce face si un cartof

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gaseste un cartof femela, fa dragoste cu ea, si poate copilul va iesi cartof. Daca iese cartof omoara-l si baga-te in el, daca iese om ai dat fail...

| Lαrisα a răspuns:

Mi-e foame.

| Macryna a răspuns (pentru Lαrisα):

Nu spune ca vrei sa-l mananci pe cartofior! lagumibalo! LUME, LUME SPUNETI STOP VIOLENTEI FATA DE LEGUME! nu e corect larisa nu e corect de ce cartofior ce ai cu el? are IQ-ul unui strugure! si are niste pectorali asa rotunzi mââârrrrrrr e bun mai ales cu ketchup laughing

| Lαrisα a răspuns (pentru Macryna):

rolling on the floor Nu vreau sa il mananc. Nu imi plac legumele. Mai bine o pizza si inghetata. happy

| Macryna a răspuns (pentru Lαrisα):

Hmmmmmm daca spui tu dar tot o sa stau cu ochii pe tine LA PROPRIU DACA E NEVOIE si pizza? ador pizza mai ales aia spatiala laughing)))))))))))

| DaftPunk explică (pentru Lαrisα):

I know dat feeling, sis: (

| Fernando9Torres a răspuns:

Sa nu te prajesti, tare happy

| SabinaQueen a răspuns:

Iar eu vreau sa fiu... o besina.

| pufuletziii a răspuns:

Fura sapa lu' tactu', fa o groapa de 5 metri sub pamant, baga-te acolo si roag-o pe maicata sa te ude odata pe saptamana. Bafta!

| Macryna a răspuns:

De ce cartof? morcovii ce au? dar sfecla? si varza? ai putea fi o sarmala senzationala un sfat niciodata sa nu te desconsideri pentru ca esti delicios asa cum esti laughing)

| AlexandraCris a răspuns:

Plantează-te... Şi vezi ce iese.
Reîncarnare plăcută!

| ℓανιηια a răspuns:

Puneti niste condimente si fa o calatorie pana la cuptorul meu! Daca nu poti sa-l deschizi lasa ca te rezolv eu! Iti promit ca sejurul este all-inclusive!