| Kolors a întrebat:

Ce se intampla pe 21 decembrie 2012? Vreau doar adevarul: am auzit ba ca vor fi 3 zile doar de intuneric, ba ca va veni apocalipsa etc. Adevarul lume!

Răspuns Câştigător
| Laza_Manuela_1968 a răspuns:

Ceva va fi sunt sigura, in primul rand alinierea galactica care se intampla odata la 26.000 de ani, apoi mayasii care sunt cei mai exacti, apoi intrebarea este de ce se fac buncare si au ordin sa fie gata pana in dec 2012? poate nu e nimic dar eu cred ca o masura de siguranta in plus nu strica... daca ti-o iei masura de siguranta si nu va fi nimc, nu pierzi, dar daca va fi si nu ai o masura de siguranta s-ar putea sa pierzi totul.

12 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vrei adevărul?
Nu se va întâmpla nimic.
Restul numai speculații să sperie lumea.
Numai bine, nu va veni apocalipsa/sfârșitul lumii.
Eu, una, nu cred așa ceva.
Pa, pa.

| Deeaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Sa asteptam pana atunci si o sa vedem laughing

| Mangustă a răspuns:

Apocalipsa tot vine de cand era bunica domnisoara, numai ca acum, in lipsa de subiecte, o mai da si la stiri.

| JustMusic a răspuns:

Pai, daca vrei adevarul ia uita-te tu in trecut in aprilie 2002, in iunie 2006, in aprilie sau mai anul trecut si in noiembrie anul trecut ce s-a intamplat? NIMIC la fel cum nu o sa se intample nimic nici anul asta.
Sunt niste prosti cu care uni se fac cunoscuti, ies pe un post de tv deseneaza niste cercuri lini si puncte ca la grupa 0 si explica ca punctele alea is sfarsitul lumii si ca liniile alea reprezinta niste mazgaleli mai proaste decat a verisoarei mele de 4 ani.straight face

Serios acum daca tot vroiau sa faca asta ca lumea puteau macar sa apara cu un calenadra maias sau astec ca seamana mult intre ele si sa zica aberatiile astea.si mai nou o inscriptie maiasa descoperita in guatemala arata ca sfarsitul lumii la aceea data e nefontat sau un cercetator arata ca ziua reprezinta sfarsitul unui ana la mayasi si inceputul unui nou.

ADEVARUL: niste porcari toate.

| Holocaust a răspuns:

Da' de ce atâta grabă? Mai aşteaptă şi tu vreo 5 săptămâni şi o să vezi ce se întâmplă.

| Vokii a răspuns:

Vine sfârşitul lumii cum a venit şi pe 11.11. 2011 la ora 11:11. laughing Deci fi pregătit.

| CataaaaLinaaa a răspuns:

Ca sa completez, " noua barfa " e ca va veni in 2016 rolling on the floor frate, lumea tot abereaza si unii nascocesc aceste lucruri pentru a-si face publicitate ( in cazul filmului 2012 )

| R0CA19 a răspuns:

Va fi ziua de nastere a unui fost coleg de al meu. iar noi restul ne vom trai viata plictisitoare in continuare... eventual o bataie cu zapadalaughing in cel mai rau caz o sa iti rupi ceva laughing [eu daca as sta-n spital ar fi apocalipsa pentru minelaughing]

| mola a răspuns:

Nu stiu.

| Th3Unknown a răspuns:

Ceva,ceva va fi.Sunt prea multe care se leaga in acea z...alinierea galactica, buncarelele care trebuie finalizate pana pe 21 dec, vacanta de iarna.Si Zodiacul, numerologia confirma o incarcatura mare pe 21.Noi, "Prostimea" nu avem ce face decat sa asteptam, sa fim nuniti.NU trebuie sa uitam de credinta in Iisus Hristos.Nici macar el nu stie, doar Tatal, Dumnezeu.

| Painy a răspuns:

Adevar? Omule, toate astea sunt doar niste aberatii care NU SE VOR ADEVERI! Eu una sincer, nu cred in apocalipsa. Plus ca apocalipsa ba trebuia sa vina in 1999 ba in 2000 si ceva. straight face Sa ne mai scuteasca de toate rahaturile astea inutile. Plus ca de ce tocmai Dumnezeu, cel care ne-a creat cu greu ar incerca sa ne si distruga? :\

| Laza_Manuela_1968 a răspuns:

Ceva va fi nu degeaba s-au construit bunkre cu ordin de finalizare pana in dec 2012