| TotalDamage a întrebat:

Va veni apocalipsa in 21 decembrie 2012?

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Va veni ziua de 22 decembrie după cea de 21!
Pa, pa.

| blueangel99 a răspuns:

Nu, nu merită să-ţi faci griji din cauza unor baliverne ca astea.
A mai fost programat de multe ori dar n-a fost să fie. De ce tocmai acum să fie altfel?
Sunt doar aberaţii.
Nu-ţi fă grijiwinking

Numai bine!

| Damii a răspuns:

Va veni...asa cum a venit si pana acum! rolling on the floor

| 211wasgnij a răspuns:

Soc, va veni apocalipsa in 21 decembrie 2012!
Rafturile magazinelor vor fi goale, cel mai bine vor trece vodca, prezervativele si testele de sarcina.
De acum mi-am achizitionat in cantitati colosale tigai de 10 lei, ma gandesc serios ca in 22 decembrie 2012 sa le dau oricarui supravietuitor in schimbul unei cutii de Carmol.

| Jameson a răspuns:

Nu. dar ceva se va intampla

| mirunaaa96 a răspuns:

Buna happy. Eu una nu cred ca vine oh go on, pana acum ar fi trebuit sa vina de foarte multe ori, cum a spus la televizor si asa. Apocalipsa vine cand vrea Dumnezeu. Asa ca nu trebuie sa crezi asta happy. Noapte buna kiss wave!