| RaR a întrebat:

Credeti ca apocalipsa va veni pe 21 decembrie 2012? La inceput nu am crezut dar acum cred putin.

Răspuns Câştigător
| Dytzu007 a răspuns:

Saluthappy
Apocalipsa nu va veni pe 21 decembrie 2012... poate va veni la un moment dat dar nu acum, astrologii de la NASA au facut un scurt documentar in care spune ca:''Supravehem fiecare corp ceresc si momentan nu este nici unul care sa se indrepte spre Terra"
Sper ca te-am mai linstit unpichappy
Numa' bine!

14 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Nu cred si ai face bine sa nu crezi nici tu.E o prostie, nu se va intampla nimic.Keep calm!

| CautNume a răspuns:

Nu, e doar o mare tampenie.

| LaraClarice a răspuns:

Eu nu cred.

| Dariusuu a răspuns:

Nu cred in asa ceva.

Pe 21 o sa-i spun prietenei mele un sincer la multi ani.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu, nu va veni pe 21 decembrie.

| Never4ever a răspuns:

Nu

| Ƨirenia a răspuns:

Nu.

| BoMbOnIkRoOzSiDuLcE a răspuns:

Nu cred. Sfarsitul lumii vine treptatbatting eyelashes

| GrimReapper a răspuns:

Nu deoarece in primul rand in specificatiile din biblie se precizeaza ca va fi in luna febroarie si pentru ca de ce cand se naste Domnul de sfarseste lumea?

| andreea543 a răspuns:

Nu cred...in biblie scrie ca apocalipsa va veni cand oamenii se vor astepta mai putin.

Răspuns utilizator avertizat
| se7en_7921 a răspuns:

Nu cred ca sunteti careva in masura sa spuneti ce va fi sau ce nu va fi. Cert este ca am intrat in schimbare demult. Nu fiti naivi si pregati-va de orice. Omul are o singura frica, frica de necunoscut, pentru asta trebuie sa va pregatiti. Stiu ca multi veti spune gen "Cum sa ma pregatesc pentru ceva ce nu stiu ce e si cum arata?", eu va spun sa nu va temeti, terminati cu frica, ganditi-va ca incepe o noua era, evoluam cum am evoluat si in trecut. Am ajuns la apogeu fratilor si e nevoie de schimbare.

| Albert2000 a răspuns:

Nu e adevarat astia nu au de unde sa stie cand vine. Doar Dumnezeu stie cand vine.

| Romanul8 a răspuns:

Frate..eu nu pot casa zic ca nu vine sau ca vine, asta ne tine pe toti in suspans doar Dumnezeu stie roaga-te sa nu vinabig grin