| 1123456789 a întrebat:

Ce spuneti am sprancenele ( baiat) mai groase asa dar nu sunt stufoase eu imi iau singur din ele la coada ( ce nu are legatura cu spranceana si intre sprancene) ar trebui sa merg la salon pentru a ma pensa. adica de a le tunde sau sa le las asa mai groase? forma capului este normala... Astept pareri de la fete nu de la baieti ca toti zic ca cica 'numa fetele se penseaza' deci astept pareri pro si contra happy Funda!

Răspuns Câştigător
| AnnaaaMaria a răspuns:

Nu cred că ar mai trebui să te pensezi. Până și fetele au început să poarte sprâncene mai groase, să nu le mai subțieze. Important e să nu fie unite și să nu fie firicele în exces sub sprânceană.
Cât despre cei care spun că numai fetele se pensează, dacă ar avea sprâncenele negre, foarte groase și unite cred că s-ar pensa laughing

4 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Fără o poză e mai greu să ne dăm seama, dacă ai nevoie de intervenţii sau e doar o exagerare de-a ta şi eşti bine cum eşti.

Vezi, poate te vor ajuta răspunsurile de aici.

http://www.tpu.ro/......sa-le-las/

Oricum, important e ca să te simţi bine, indiferent cum ai arăta.
Contează să-ţi placă ţie în primul rând.

| ZyReXe a răspuns:

Sunt baiat. Fete doar bitange pe TPU
Uita-te in oglinda
Daca tu crezi ca ai nevoie sa te pensezi du-te la salon si penseaza-te
Daca tu crezi ca nu este nevoie nu te pensa
Simplu.
Vezi si tu cu cine umbli cam cum arata ei cam ce preferinte au fetele cu care umbli etc(Nu ma refer sa vb direct cu ele, vezi ce prieteni au etc...)
Bafta!

| 1123456789 explică:

Multumesc mult pentru sfaturi. asta e o exagerare a mea cred ..prietenii mi-au zis ca nu e nevoie sa ma pensez acum ramane de vazut cu fetele adica sa le intreb asa o impresie generala. tot ce creste in exces pe langa sprancene si intre ele ma pensez eu singur aia nu e problema.

| NOname a răspuns (pentru 1123456789):

Păi atunci, eu zic, e suficient.