| anonim_4396 a întrebat:

Cum isi poate face sprancenele un baiat care are sprancene groase? Cum le poate pensa?! Fundita clar, urgent!

3 răspunsuri:
| corbulalbrosu a răspuns:

La fel cum procedeaza si fetele insa nu atat de des si subtiate excesiv. Oricum ai lua esti baiat nu fata, deci mai mult se aranjeaza decat penseaza.

Răspuns utilizator avertizat
| վፀiፀፀ a răspuns:

E acelasi procedeu ca la fete insa nu se subtiaza la fel de mult. In mare parte se ia doar ce e in plus si se face forma si daca sunt prea stufoase se si tund putin in fata.