| Allexaxc a întrebat:

Ce tehnici de copiat stiti?
fundita!@

Răspuns Câştigător
| Rihannax a răspuns:

Hoo haa hoo! Eu una am facut o arta din copiat pai am mai multe variante
1 fituica ascunsa in crcasa bateriei
2 fituia in telefon(adica ai textu scris oe telefon in mesaje )si ti telefonul pe picioar
3 sti bratarile alea cu dfinti pe ele? eu dezlipeam iconale facem fituici mici pe foite si le lipem cu scoci de o parte si de alta a bratari
4 iei un creion il picteszi cu corectoru(ca sa fie alb) si dupa scrii pe el ce ai nevoie
5 scrii cu creionu pe banca
6 iit scrii in palma(da e cam nasol)
sau eu imi scriam o fituica si mi-o lipeam de talpa adidasilor
doar ca tr sa ai grija cum calci ca sa nu o murdaresti si cand vrei sa copiezi stai picor peste picior

2 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Xerox big grin

| abc1234 a răspuns:

Copil xerox... Huooo!