| NicoletaGabriela00 a întrebat:

Ce Teorie aveti, la ce va ganditi dupa ce va treziti, si noaptea trecuta l-ati visat/a-ti visat-o pe cel/cea care o/il iubiti. Vi se intampla des asta? Ce credeti despre aceste vise?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

La ceea ce voi face azi, din fericire nu iubesc pe nici una asa ca n-am motive de vise lacrimogene

| Violleta2022 a răspuns:

Visele sunt generate de succonstientul crierului nostru. Este normal sa visezi ceea ce-ti doresti, in diverse forme sau ipostaze, doar te gandesti toata ziua, nu?